Docházka pod kontrolou

docházkový software

 • nižší náklady na mzdy
 • minimalizace administrativy
 • přehled o naplnění směn
 • zobrazení aktuálního stavu osob na pobočkách a pracovištích z pohledu BOZP
 • usnadnění SW auditu
 • automatické exporty dat

... a mnoho dalšího vám pomůže vyřešit docházkový systém.

0
automatizace
0
časová úspora při zpracování mezd
0
přehled

Evidujte docházku podle svých představ

Vhodně navržený docházkový systém je přínosem nejen pro zaměstnavatele.

Usnadňuje firmám povinnou evidenci docházky zaměstnanců a výsledky snadno vytisknout nebo přenést do mzdového softwaru.

Jedna databáze osob a jedno prostředí může být společné pro další aplikace napříč firmou (STRAVOVACÍ SYSTÉM, PERSONALISTIKA, MZDY).

Sjednocení evidence docházky všech poboček do jednotného řešení nabízí možnost centrálního zpracování dat.

Snadná integrace webové nadstavby, včetně upravitelného grafického prostředí do intrawebu, usnadní práci napříč celou firmou.

Řešení

Plánování kapacit

Vedoucí pracovníci, mistři, asistentky velice snadno kontrolují, upravují a schvalují docházku svých podřízených, plánují kapacity pro jednotlivá pracoviště a zpracovávají požadavky i na dovolené.

Okamžitý náhled

Zaměstnanci získávají možnost okamžitého náhledu na svoji docházku a mohou si plánovat/kontrolovat absence (dovolená, lékař, mateřská, OČR).

Externisté

Externě pracující zaměstnanci (obchodní zástupci, montéři, pracující z domova) si pomocí přehledné mobilní aplikace nebo webového prostředí mohou sami průkazně zaznamenávat docházku.

Optimalizace IT

Sjednocené prostředí optimalizuje práci IT pracovníkům s ohledem na správu HW i SW.

Varianty

Každá firma má své individuální potřeby a není tedy možné najít jednotné univerzální řešení. Tato řešení většinou vyžadují mnoho kompromisů a nakonec nepřináší uživateli užitek a jsou spíš na obtíž.

V základu se dá říci, že pro zadání individuální poptávky stačí mít vlastní představu, a ta Vás s naší pomocí dovede k požadovanému cíli.

Pro malé firmy

V současnosti nabízíme ekonomická docházková řešení DOCHÁZKA MINI, vhodná pro malé společnosti (obchody, lékárny, ordinace, kanceláře), kde je požadavek na opravdu základní evidenci a tisk, nebo export výsledných dat.

Pro větší firmy

Pro větší společnosti, jak do počtu zaměstnanců, poboček, tak i nároků, nabízíme komplexní řešení DOCHÁZKA, které lze kombinovat i s PŘÍSTUPY a provázat s nadstavbovými systémy (např. MZDY, PERSONALISTIKA a STRAVOVÁNÍ).

Všechny dodávané systémy mají moderní TCP/IP nebo přímo WiFi konektivitu a nabízí univerzální modularitu. Nejste limitováni množstvím osob, evidenčních míst, ani počtem kontrolovaných dveří. Můžete používat libovolné ID karty nebo čipy, případně otisky prstu. Současně jsme schopni systém nastavit pro použití vašich dosavadních id karet nebo čipů.

Snadný export do mzdových SW.

Možnosti identifikace

Karty

 

Přívěsky

 

Čip

 

Otisk prstu

 

Všechna naše doporučovaná řešení jsou vždy založená na elektronické identifikaci.

Reference


Zanechte nám svůj e-mail  [recaptcha]

  Zavoláme Vám   [recaptcha]