Je více typů obchůzkových systémů. Jak si vyberu ten správný?

Ano, s výběrem Vám ale vždy rádi pomohou naši obchodníci. V zásadě platí, že:

Pro NEJNÁROČNĚJŠÍ PROVOZY s minimálním přístupem ke zdrojům energie a náročnými klimatickými podmínkami je vhodný off-line systém KOSguard.  Nevyžaduje napájení, garance je 5 let, vydrží pády, teplo, zimu i vodu.

Pro obchůzky, revize či úklidy v budovách a uzavřených areálech V REÁLNÉM ČASE Je skvělým pomocníkem zařízení ActiveGuard, které je vyvinuto právě pro obchůzkové služby a činnosti s nimi spojené a příbuzné. Komunikuje v reálném čase, na centrální dispečink předává informace o obchůzkové činnosti v reálném čase, posílá SOS signál v případě ohrožení pracovníka, může telefonovat na předem určená tel. čísla a disponuje funkcí MAN DOWN.

OSAMOCENÍ PRACOVNÍCI V TERÉNU, ve velkých areálech využijí ideálně zařízení ActiveTrack, které disponuje shodnými funkcemi jako zařízení Active Guard a navíc má zaintegrovánu FUNKCI GPS, tedy vedle načítání kontrolních bodů na trase obchůzky, zapisuje do mapy pozici pracovníka. Toto zařízení se využívá často i pro mobilní patroly ve vozidlech.

Zejména pro ADMINISTRATIVNÍ BUDOVY či areály s lehčí výrobou, eventové akce, detektivy apod. se skvěle hodí mobilní obchůzková aplikace. V rámci chytrého telefonu může fungovat vedle ostatních funkcí volitelná obchůzková aplikace, nebo verze Guard, která umožní mobilní telefon využívat čistě pro účely obchůzkové evidence. Aplikace vedle shromažďování údajů o obchůzkách, telefonování na předvolená tel. čísla a SOS tlačítka, umožňuje pořizování multimediálních záznamů (z obchůzek, revizí, úklidu).

Posted in .