Více pro bezpečnější domov


Pomocí elektronického přístupového systému snadno obchráníte před vstupy nežádoucích osob společné prostory domu (hlavní i vedlejší vchody, sklepní prostory, výtahy atd.)

Sami si rozhodnete o oprávnění jednotlivých uživatelů.

0
let na trhu
0
uživatelů
0
průchodů

Mějte přístupy pod kontrolou

Domovník je modulární elektronický přístupový systém, který zajistí vstup do bytového domu osobám pouze s platným elektronickým čipem nebo kartou.

Vždy budete mít přehled o vydaných čipech (elektronických klíčích), při ztrátě čipu snadno zneplatníte ztracený a nahradíte novým.

Zamezíte tak zneužití ztraceného "klíče". Systém můžete instalovat pro ovládání výtahů a do dalších společných prostor v bytovém domě.

Stáhnout leták

DOMOVNÍK je řešení pro nové i starší bytové domy

Elektronickým vstupním systémem DOMOVNÍK můžete ovládat libovolný elektrozámek, vrata či závoru. Propojíte i s domovními telefony. Samozřejmostí je zajištění záložního napájení při výpadku proudu. Prostřednictvím obslužného SW budete snadno spravovat agendu elektronických klíčů.

Možnosti identifikace

Karty

 

Přívěsky

 

Čip

 

Všechna naše doporučovaná řešení jsou vždy založená na elektronické identifikaci.

Jde to i bez kabelů

Zejména pro novostavby doporučujeme využít variantu SMARTair, kterou je možné instalovat i na čistě mechanické zámky a ušetřit za pořizování nového elektromechanického zámku.

Čtečka elektronických klíčů, stejně jako celá ovládací elektronika je integrována přímo do kování, které je již součástí dodávky. Instalace je tedy velmi jednoduchá, stačí přivést jen napájení nebo dokonce využít integrované napájení pomocí vyměnitelných běžných baterií.

Reference

Zanechte nám svůj e-mail    [recaptcha]

    Zavoláme Vám      [recaptcha]